Główna » OT i 100 lat Niepodległej

OT i 100 lat Niepodległej

Stało się jak we wpisie pilotującym informację o naszym udziale w obchodach 100-lecia Niepodległości Polski pod hasłem „Tarnów Pierwszy Niepodległy”. W pierwszej kolejności uzyskaliśmy znak okolicznościowy HF100TPN. Następnie Zbyszek SP9IEK nawiązał kontakt z Tarnowskim Centrum Kultury w Tarnowie i wszystko dalej potoczyło się sprawnie.
Jego zbiory radioodbiorników i radiostacji zostały przewiezione do pomieszczeń TCK – Rynek 5, gdzie została zorganizowana wystawa, otwarta w dniach 22.10. 2018 – 31.10.2018, w godzinach 10 do 18-ej. Wystawa cieszy się sporym zainteresowaniem.
TCK Urzędu Miasta w Tarnowie, dostarczył nam także specjalny namiot, oznaczony okolicznościowym banerem gdzie to zainstalowaliśmy naszą radiostację by sobotę 27 października, od godziny 10.00 do 17.00 nadawać z tarnowskiego Rynku, pod okolicznościowym znakiem HF100TPN /Tarnów Pierwszy Niepodległy/. Tu nie wdaję się w historię uzyskania niepodległości przez Tarnów, bo materiałów na ten temat jest wiele na portalach tarnowskich, jak na przykład w/w TCKportal UM Tarnów czy TCI – zapraszam do lektury. Pogoda trochę popsuła nam szyki, co znacznie zmniejszyło atrakcyjność „naszego namiotu”, ale i tak wielu zainteresowanych zatrzymało się pytając i przyglądając się pracy radiostacji. Zaglądajcie śmiało i zadajcie pytania. Zawsze chętnie odpowiadamy i demonstrujemy naszą działalność. Zapraszam też do galerii foto z naszej współpracy z TCK. Dziękujemy i polecamy się znowu.

/Prezentowane plakaty ze zbiorów TCK./
  Copyright ©2024 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor