Główna » Jodłówka Tuchowska 2019 – podsumowanie

Jodłówka Tuchowska 2019 – podsumowanie

Tradycyjnie, drugi pełny weekend września jest terminem spotkania pod hasłem „Krótkofalarska Jesień na Pogórzu” w Jodłówce Tuchowskiej.  Podstawowy cel tego spotkania to podsumowanie Zawodów Tarnowskich oraz wręczenie trofeów zwycięzcom. Program spotkania jest stały od lat. Koledzy i Koleżanki licznie przybyli już w piątek po południu. Reszta uczestników przybyła w sobotę już wczesnym rankiem a spotkanie zakończyło się w niedzielę po śniadaniu. Sobota, to od rana giełda sprzętu, wspólne zdjęcie i główna część – podsumowanie zawodów. Później już tylko grill o kociołek!!! Sobota to dzień w którym najwięcej dzieje się w Jodłówce.  Do południa rozwija się wiele kramików z przeróżnym sprzętem i częściami starymi z odzysku i nowymi z półki sklepowej. To szczególnie raj dla majsterkowiczów. O godzinie 12-ej wspólne zdjęcie. Szkoda, że nie wszyscy chcą się na nim uwieczniać. Później obiad w miejscowej stołówce i część oficjalna spotkania, na której wręczane są trofea dla zwycięzców w Tarnowskich Zawodach. Po tym losowanie gadżetów uzyskanych od sponsorów. W tym roku sponsorami byli:  ELZAT Tarnów –  za sprawą Jacka SP9RPW oraz Krzysztofa SP9RHN , Urząd Miasta Tarnowa, TK_Radiokomunikacja z Krakowa, Janusz SP9JZT oraz Wilhelm SP8AJC. Dziękujemy! Dziękujemy również Dyrekcji Zespołu Szkół oraz Dyrekcji DWD w Jodłówce Tuchowskiej za udostępnienie nam swoich obiektów na spotkanie, noclegi i stołówkę. Dziękujemy także wszystkim naszym gościom za liczne i aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Lista uczestników zamknęła się liczbą 210. Szkoda, że nie wszyscy wpisują się na pamiątkowa listę obecności.  Mamy nadzieję, że również w tym roku wszyscy uczestnicy bawili się z nami dobrze. Zapraszamy znów za rok. Do zobaczenia.

„Krótkofalarska Jesień na Pogórzu”
okiem aparatu