Główna » Aktywności, OT28, Spotkania

Wirtualna Jodłówka Tuchowska 2020 – podsumowanie

Autor: SQ9AOR dnia 14 września 2020 komentarze 2

Aby dochować tradycji Spotkań „Krótkofalarska Jesień na Pogórzu”  i w tym roku gościliśmy w Jodłówce Tuchowskiej. W małym gronie, przez trzy dni tak jak zwykle trwa spotkanie tj. od piątku 11.09 do niedzieli 13.09 przebywaliśmy w Jodłówce Tuchowskiej. Tym razem ze względów pandemicznych nie zajmowaliśmy obiektów zawsze gościnnych dla nas – Zespołu Szkół oraz Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej, lecz ulokowaliśmy się w równie gościnnym schronisku „Bacówka na Brzance”. Tam zainstalowaliśmy anteny i radiostacje. Były momenty,  że równocześnie pracowały cztery stacje na różnych pasmach i różnymi emisjami. Prowadziliśmy łączności pod znakami klubowymi SP9PTA, SP9KAO, SP9PZF oraz własnymi, rozdając punkty w „Wirtualnym Spotkaniu Jodłówka Tuchowska 2020”. Było duże zainteresowanie łącznościami z naszymi stacjami zarówno krótkofalowców z Polski jak i spoza Polski. Zaowocowało to zrobieniem przez nas ponad 1000 QSO. Jak przystało na spotkanie podsumowujące  zawody, Prezes  OT28 – Janusz – SP9LAS ogłosił  wyniki oraz wręczył trofea obecnym na spotkaniu Kolegom: Jankowi SP9HVV za pierwsze miejsce na UKF puchar i dyplom oraz dyplom za trzecie miejsce SP8PDE, który w imieniu Klubu odebrał Damian SQ9DJD. Pozostałe trofea zostaną rozesłane pocztą. Oprócz aktywności radiowej,  jak zwykle spędzaliśmy przyjemnie czas na grillowaniu, rozmowach i planach na przyszłość, spacerach po malowniczej okolicy i grzybobraniu. Do tego właśnie skutecznie zachęciła nas wspaniała pogoda. Przez trzy dni byliśmy w składzie: SP9LAS, SP9IEK, SP9RHN, SP9PUZ, SQ9PCH, SQ9CAQ, SQ9KDO, SP9GLJ, SQ9DDA. Odwiedzili nas też SP9HVV, SQ9ZAX oraz Janek SQ9APX wraz z żoną.

>>Foto-Info-SQ9CAQ <<

Info. Zbyszek SP9IEK

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

komentarze 2 do wpisu “Wirtualna Jodłówka Tuchowska 2020 – podsumowanie”

  1. Wojtek said:

    Brałem udział w „Wirtualnej Jodłówce Tuchowskiej 2020”. Gdzie mogę zobaczyć wykaz stacji biorących udział w tej imprezie oraz zapoznać się z wynikami? Gratuluję Organizatorom wspaniałego pomysłu!

    • SQ9AOR said:

      Wojtku. Proszę o cierpliwość. Nie otrzymałem jeszcze wykazu nadesłanych logów. Termin nadsyłania logów do końca miesiąca. Myślę, że Zbyszek stanie jak zwykle na wysokości zadania i wykona je jak zwykle na czas.

  Copyright ©2024 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor