Główna » Aktywności

Nasi górą!!!

Autor: SQ9AOR dnia 11 grudnia 2016 Brak komentarzy

allW dniu dzisiejszym zgodnie z wcześniej zaplanowanym terminem, odbyło się Zebranie Sprawozdawcze. Zebranie poprowadził Prezes OT Janusz SP9LAS. Przedstawił on sprawozdanie z rocznej działalności OT oraz stanu oddziałowych finansów. Sprawozdanie KR przedstawił jej Przewodniczący – Kol. Krzysztof SP9RHN. Wszystko pisze Jacek SP9RPW i tu znajduje się pełna relacja z Zebrania.
Ja chciałem zwrócić uwagę na to co działo się przy okazji tego spotkania. Do Oddziału dotarły trofea dla uczestników różnych zawodów m.in. dla:
hzw SP9HZW – dwa trofea. Za I miejsce w zawodach „W Hołdzie Uczestnikom Powstania Warszawskiego” i I Wicemistrz w MP ARKiI,

iekSP9IEK za „Dzień Łącznościowca” II miejsce.
.

kaoDla SP9KAO – dwa trofea tj. za I Wicemistrz w grupie C na KF i II Wicemistrz w grupie G na UKF. Obydwa w MP ARKiI.

Trofea w MP ARKiI zdobyli także: Janek – SP9G /SP9HVV/ Mistrz na UKF i I Wicemistrz w grupie D na KF-ie oraz Krzysiek – SP9RHN Mistrz w grupie SO SSB – KF.
To tylko niektóre trofea zdobyte przez członków naszego OT w bieżącym roku. Dla zainteresowanych dodam, że warto przeglądnąć wyniki innych zawodów krajowych i zagranicznych oraz wspózawodnictw. Tam też jest sporo stacji z naszego OT. Tak trzymajmy!!! Gratulacje.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2023 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor