Główna » Spotkania, Zawody

Krótkofalarska Jesień na Pogórzu 2023

Autor: SQ9AOR dnia 9 sierpnia 2023 Brak komentarzy

W dniach 08-10.09.2023 roku, Zarząd Oddziału Terenowego PZK nr 28 w Tarnowie organizuje spotkanie pod nazwą „Krótkofalarska Jesień na Pogórzu – Jodłówka Tuchowska 2023” podczas którego podsumujemy tegoroczne Zawody Tarnowskie.
To już 38-ma edycja naszych spotkań.
W tym roku, podobnie jak w poprzednim, zapraszamy Gości, wszystkich Krótkofalowców i Sympatyków tego znamienitego hobby na spotkanie do malowniczo położonej lokalizacji „Bacówka na Brzance”. 

Program Spotkania:
– 8 września (piątek):
od godz.12:00 – przyjazd organizatorów, zagospodarowanie schroniska, instalacja sprzętu,
godz.18:00 – ognisko
– 9 września (sobota) :
godz.7:00 – instalacja stanowiska promocyjnego 11MBOT,
godz. 8:00 – giełda krótkofalarska,
godz.14:00 – podsumowanie i zakończenie Zawodów Tarnowskich UKF i KF 2023, wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców.
– Prelekcja Przemka SP7VC z ostatniej wyprawy
godz.16:00 – wspólne ognisko
– 10 września (niedziela) :
godz 9:00 – sprzątanie obiektu, demontaż sprzętu i zakończenie spotkania.

Dysponujemy zadaszonym miejscem na zorganizowanie giełdy krótkofalarskiej, która od zawsze towarzyszyła spotkaniom w Jodłówce Tuchowskiej. Już w tym momencie mamy informację o chęci zorganizowania stoiska sprzedaży przez wiele osób.
W sobotnie popołudnie po części oficjalnej oraz ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród za Zawody Tarnowskie, tradycyjnie spotykamy się przy ognisku i gwarantujemy zadaszone miejsce biesiadowania do białego rana.
Istnieje możliwość wykupienia noclegów, wyżywienia i napojów w bufecie Schroniska po atrakcyjnych cenach. Można smacznie zjeść w stołówce śniadanie, obiad a nawet kolację jeżeli ktoś nie preferuje dań grillowych.
Cennik Schroniska:
– Noclegi osobo-doba na łóżku /dwa noclegi z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę/ – cena 100 zł,
– Istnieje  możliwość miejscówki na podłodze na własnym materacu i śpiworze – 35 zł za nocleg.
– Istnieje możliwość rozłożenia namiotu i cena od osoby śpiącej w namiocie na terenie Schroniska wynosi 35 zł (opłata za dostęp do WC i prysznica).
– Nie ma pokoi jednoosobowych ( są tylko 2,3, 4 i 6 osób).
UWAGA: W każdym z w/w przypadków jest ograniczona liczba miejsc i decyduje kolejność rezerwacji i wpłat na poczet zakwaterowania. Rezerwacji dokonuje Krzysztof SP9RHN (e-mail. sp9rhn@gmail.com ). Za moment zarezerwowania uznaje się moment wpłaty na konto za nocleg.
W przypadku rezerwacji e-mailowej koniecznie proszę o pozostawienie danych telefonicznych do kontaktu.
Zachęcamy też do zakupu noclegów w pobliskich hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych. W okolicy znajduje się wiele gospodarstw agroturystycznych.
Całe spotkanie odbywa się z zachowaniem przez jego uczestników obowiązujących w danym momencie w kraju rygorów sanitarnych.
Niestety musimy w tym miejscu wspomnieć o sytuacji w której będziemy zmuszeni odwołać spotkanie w przypadku zmiany przepisów prawa związanych z pandemią – tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć, nie mniej jednak na ten moment nie ma żadnych przesłanek aby taka sytuacja miała mieć miejsce. W przypadku odwołania spotkania ZWRÓCIMY 100% opłaty za nocleg na wskazany rachunek bankowy w terminie 7 dni od ogłoszenia odwołania imprezy.
Jeszcze raz Wszystkich serdecznie zapraszamy.
W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować osobom które zadeklarowały wsparcie dla tak znamienitej inicjatywy jakim jest spotkanie na Brzance. Listę osób i podmiotów wspierających opublikujemy wkrótce. Z góry dziękujemy !!!
Zarząd Oddziału Terenowego PZK nr 28 w Tarnowie

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2024 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor