Główna » Aktywności

Dzień Dziecka w Burzynie

Autor: SQ9AOR dnia 2 czerwca 2014 Brak komentarzy

rpzW dniu 1 czerwca 2014 braliśmy udział w spotkaniu organizowanym z okazji Dnia Dziecka w Burzynie k/Tuchowa. W Remizie OSP w Burzynie Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Burzynie, Dom Kultury w Burzynie oraz lokalna OSP, przygotowała dzieciom wspaniałą imprezę. Były konkursy, zabawy i oczywiście drobne upominki i nagrody.  My występowaliśmy pod znakiem SP9KAO/9 dając wszystkim chętnym, szczególnie dzieciakom, możliwość przeprowadzenia łączności radiowej na falach krótkich oraz VHF. Sporo dzieci było zainteresowanych radiostacją. Chętni spróbowali swoich sił przy mikrofonie. Najodważniejsze okazały się dziewczęta. Gratulacje młode panie. Prowadzący łączności otrzymali okolicznościowe „certyfikaty”. Impreza trwała do późnych godzin wieczornych. Pogoda dopisała, orkiestra przygrywała, radiostacja pracowała a dzieciaki bawiły się świetnie.
Dziękujemy wszystkim Kolegom, którzy wykazali cierpliwość i zechcieli nam pomóc w realizacji naszego planu podzielenia się z dziećmi mikrofonem radiostacji amatorskiej. Oto relacja fotograficzna z tej imprezy.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.