Główna » EmCom

SP9PTA podczas „Testu łączności ratunkowych EmASR”

Autor: OT28 dnia 23 czerwca 2014 Brak komentarzy
„Test łączności ratunkowych EmASR” SP9PTA

„Test łączności ratunkowych EmASR” SP9PTA

20 czerwca br. w ramach „Testu łączności ratunkowych EmASR” pracowała stacja terenowa SP9PTA, zlokalizowana na czas ćwiczeń na górze św. Marcina w Tarnowie. Od godzin popołudniowych Koledzy w składzie Rafał SQ9OL, Maciek SQ9MUR, Tomek SQ9PCH, Jakub SQ9DDA, Robert SQ9ZAX, Łukasz SQ9JTI, Romek SQ9PCE, Andrzej SQ9PCL oraz Piotrek, który oczekuje na znak po pozytywnie zdanym już egzaminie, organizowali pracę stacji.

Aktywność w teście zakończona została około godziny 2230LOC po kilkukrotnym potwierdzeniu obecności stacji ze stacją sztabową, zgodnie z harmonogramem ćwiczeń. Podczas ćwiczeń, poza samym zaangażowaniem w sam ich przebieg, nie obyło się bez dyskusji na tematy bieżące związane z działalnością OT28 PZK, Tarnowskiej Amatorskiej Sieci Ratunkowej oraz wieloma niekoniecznie radiowymi aspektami.

Duchowo wspierali nas także Koledzy Wojtek SQ9AOX, Mirek SQ9CAT oraz Andrzej SQ9MEE, którzy cały czas pozostawali z nami w kontakcie.

W planach Tarnowskiej Amatorskiej Sieci Ratunkowej jest przeprowadzenie kolejnych już lokalnych ćwiczeń, ale o tym wkrótce.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wparcie.

//JTI

SP9PTA EmARS

Link do pozostałych zdjęć: http://sr9vvo.org.pl/spemcom/

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2024 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor