Główna » Bez kategorii, Zawody

SP DX CONTEST 2021

Autor: SQ9AOR dnia 1 kwietnia 2021 Brak komentarzy

Już po zawodach. To ważne. Poczytaj! W organizacji i regulaminie naszych sztandarowych corocznych międzynarodowych zawodów SPDX Contest już od tego roku wprowadzono parę istotnych zmian. Szczególnie jeżeli chodzi o wysyłkę logów. Informacja na temat wysyłki logów dostępna jest również w bieżącym Komunikacie PZK nr 14 TU znajdziesz dokładną informację na ten temat.
Nie zwlekaj i zapoznaj się z tematem.
SP DX CONTEST 2021 zbliża się wielkimi krokami, bo już w nadchodzący weekend (3-4 kwietnia 2021, 15:00 UTC – 14:59 UTC) startujemy z kolejną edycją największego, dorocznego wydarzenia sportowego w polskim krótkofalarstwie. To zawody, w których każdy polski krótkofalowiec powinien wziąć udział! SP DX Contest jest imprezą międzynarodową, przyjazną formą współzawodnictwa dla stacji SP, przy udziale krótkofalowców z całego świata. Dla jednych sa wyczynem, dla wielu innych towarzyskim spotkaniem na falach eteru – raz do roku! Nie chodzi w nim tylko o to, żeby za wszelką cenę zwyciężyć, ale również, aby dobrze się bawić. Stacje polskie nadają jednoliterowy skrót województwa. Np. 59D na SSB, 599R na CW.
Po więcej informacji i regulamin zapraszamy na stronę zawodów: https://spdxcontest.pzk.org.pl

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2024 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor