Zawody Tarnowskie 2020 tuż. Zapoznaj się z regulaminami. Zapraszamy.
Główna » Aktywności, Zawody

SP DX CONTEST 2020

Autor: SQ9AOR dnia 3 kwietnia 2020 Brak komentarzy

W nadchodzący weekend – już jutro (4-5 kwietnia 2020, 15:00 UTC – 14:59 UTC) startujemy z kolejną edycją największego, dorocznego wydarzenia w polskim krótkofalarstwie – SP DX Contestu. To zawody, w których każdy polski krótkofalowiec powinien wziąć udział! SP DX Contest jest imprezą międzynarodową, przyjazną formą współzawodnictwa dla stacji SP, przy udziale krótkofalowców z całego świata. SP DX Contest dla jednych jest wyczynem, dla innych raz do roku towarzyskim spotkaniem na falach eteru. Nie chodzi w nim tylko o to, żeby za wszelką cenę zwyciężyć, ale również, aby dobrze się bawić. Biorąc udział w SP DX Contest, pobawisz się ale i podniesiesz rangę polskiego krótkofalarstwa na świecie. Zawody te po raz pierwszy zorganizowane zostały w 1933 roku.

Po więcej informacji i regulamin zapraszamy na stronę zawodów: https://spdxcontest.pzk.org.pl
Stacje polskie nadają jednoliterowy skrót województwa. Np. 59M na SSB, 599M na CW

*Zgodnie z zaleceniami IARU prosimy o niepracowanie w kategorii MO (Muli-operator). Kategoria taka występuje w Regulaminie SP DX Contestu. Oczywistym powodem powyższego zalecenia jest zagrożenie Coronawirusem COVID-19 oraz rozporządzenia Władz RP. Wyjątkiem jest praca w kat: REMOTE i RODZINA.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress