Główna » Komunikaty, Ogłoszenia

Radio-Nostalgia – wystawa

Autor: SQ9AOR dnia 17 stycznia 2022 Brak komentarzy

Serdecznie zapraszamy na otwartą już w grudniu 2021 r. nową wystawę pt. ” Radio-Nostalgia”, na której prezentowane są odbiorniki radiowe z lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku. Eksponowane urządzenia pochodzą z kolekcji Ks. Ryszarda Piaseckiego – SP9VOQ. Wystawa mieści się w budynku głównym Muzeum Regionalnego przy ul. Ratuszowej 4 w Dębicy.
Godziny zwiedzania Muzeum:
poniedziałek nieczynny
wtorek – piątek : 8.30 – 15.30
sobota : 09.00 – 12.00
Muzeum Regionalne w Dębicy zaprasza na oprowadzanie kuratoryjne po wystawie „Radio Nostalgia” w sobotę 29 stycznia 2022 od godziny 10.00 do 11.00. Kolejne oprowadzanie kuratoryjne po wystawie „Radio Nostalgia” zaplanowane jest na 12-go i 26-go lutego. Oprowadzającym będzie ksiądz Ryszard Piasecki, właściciel kolekcji. Ilość wejściówek ograniczona. Wstęp wolny.
Oprowadzającym będzie ksiądz Ryszard Piasecki, właściciel kolekcji. Ilość wejściówek ograniczona. Wstęp wolny. Wystawa ograniczona czasowo i będzie trwać do 22 kwietnia br.  Serdecznie zapraszamy.

Po wystawie „Radio Nostalgia” oprowadzał właściciel kolekcji,
ksiądz Prałat Ryszard Piasecki
Jeżeli ktoś chciałby posłuchać niezwykłych historii i ciekawostek na temat wystawy, kolejne oprowadzanie kuratorskie już 29 stycznia. Zapraszamy. 

info:Waldek SP9MZX

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2024 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor