Główna » Aktywności, OT28, Spotkania

Krótkofalarska jesień na Pogórzu 2022 już za nami

Autor: SQ9AOR dnia 14 września 2022 Brak komentarzy

Kolejne 37 Spotkanie Krótkofalowców pod nazwą „Krótkofalarska jesień na Pogórzu” Jodłówka Tuchowska 2022 już za nami. Podobnie jak w zeszłym roku odbyło się ono w malowniczej scenerii w Bacówce na Brzance w Jodłówce Tuchowskiej. Pogoda rozpieściła nas do granic możliwości ale…… w zeszłym roku. W tym roku ponura aura i zamglona okolica nie przeszkodziła jednak w tym aby ilość przybyłych na Spotkanie była też duża. Co ważne,  giełda która jak zawsze towarzyszyła tej imprezie znalazła się w zadaszonym miejscu i przyciągała uwagę oraz portfele kupujących. Gościnność właścicieli Schroniska dopełniła szczęścia i spotkanie udało się znakomicie co potwierdziły wypowiedzi uczestników. W piątek dołączyło do organizatorów sporo gości, którzy uświetnili wieczorne biesiadowanie przy ognisku. Sobota była owocna w spotkania znajomych z eteru oraz poprzednich Spotkań, rozmów i wymianę doświadczeń, jak również wspomnień że spotkań z wcześniejszych latach. Od rana w sobotę jak wspomniano wyżej odbywała się giełda, około południa zrobiono pamiątkowe zdjęcie, następnie podsumowano Zawody Tarnowskie 2022 i wręczono trofea. Podsumowania Zawodów oraz wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Prezes Oddziału Terenowego PZK w Tarnowie Kol. Janusz SP9LAS. Odbyło się też losowanie ciekawych nagród.
Wieczorem bawiliśmy się do późna, posilając się pysznymi daniami z grilla i kociołka. Najbardziej wytrwali zostali nocować w schronisku, a niedzielny poranek rozpoczęli od porannego spaceru po okolicy wykorzystując „okienko pogodowe”.

W imieniu Zarządu OT-28 serdecznie dziękuję osobom, które wspomogły nas w zorganizowaniu tego spotkania, a w szczególności dziękujemy: Radkowi SP9EKP, Markowi SQ9CAQ, Rafałowi SQ9OL oraz Januszowi SP9JZT.

Nie sposób nie wspomnieć o dwóch wytrwałych operatorach o Zbyszku SP9IEK oraz Marku SQ9CAQ pracujących na radiostacji pod znakiem okolicznościowym SN150JS, którzy w eterze promowali nasze Spotkanie Krótkofalowców oraz wybitnego wynalazcę związanego z Tarnowem Jana Szczepanika.

Do zobaczenia za rok…….                                    Info: SP9RHN

Galeria foto.                                                   Grupa pełny rozmiar

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2024 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor