Główna » Aktywności, OT28, Spotkania

Krótkofalarska Jesień na Pogórzu 2021-podsumowanie

Autor: SQ9AOR dnia 16 września 2021 Brak komentarzy

Kolejne 36 Spotkanie Krótkofalowców w Jodłówce Tuchowskiej już za nami. Tym razem odbyło się ono w malowniczej scenerii w pobliżu szczytu Brzanka w Schronisku na Brzance. Miejsce spotkania okazało się dobrym pomysłem i spotkało się z aprobatą i podziwem wszystkich odwiedzających, a było ich kilkuset.
Pogoda rozpieściła nas do granic możliwości a gościnność schroniska dopełniła szczęścia i spotkanie udało się znakomicie co potwierdziły wypowiedzi uczestników.
Nie mogło się obejść oczywiście bez giełdy sprzętu i tam również nie zabrakło osób chętnych do wystawienia swoich zbiorów. W piątek późnym wieczorem dołączył do nas Przemek SP7VC z Kasią. Ich opowieści uświetniły wieczorne biesiadowanie przy ognisku.
Sobota była owocna w spotkania i rozmowy, których wszyscy byli spragnieni po pandemicznych przerwach. Od rana giełda, około południa pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie Zawodów Tarnowskich i wręczenie trofeów przez Zarząd OT 28 oraz prelekcja Przemka SP7VC na temat wypraw UKF po Europie i jego dalszych ambitnych planach.
Sekretariat Zarządu Głównego PZK ufundował nagrody książkowe, które zostały rozdane wśród Laureatów, nasz kolega Janusz SP9JZT ufundował puchar dla najlepszego telegrafisty Zawodów Tarnowskich a Radovan Mušinský OM0AMR ze Słowacji ufundował antenę na nagrodę w zapowiadanym losowaniu. Serdecznie dziękujemy sponsorom.
Wieczorem bawiliśmy się do późna posilając się daniami z grilla i pysznym kociołkiem. Najbardziej wytrwali zostali na nocleg w schronisku, a niedzielny poranek rozpoczęli od owocnego grzybobrania.
Do zobaczenia za rok…….                                                Info: SP9RHN

Relacja foto :/fot:SQ9APX, SQ9CAQ, SP9BRP/ ……  Foto zbiorowe pełny rozmiar

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2024 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress, Admin-sq9aor