Zawody Tarnowskie 2020 tuż. Zapoznaj się z regulaminami. Zapraszamy.
Główna » Spotkania

Jodłówka Tuchowska 2018 – to już historia

Autor: SQ9AOR dnia 11 września 2018 Brak komentarzy

Głównym celem spotkań pod hasłem „Krótkofalarska Jesień na Pogórzu” w Jodłówce Tuchowskiej  jest podsumowanie „zawodów tarnowskich”. Daje nam to też możliwość osobistego spotkania się, pogadania i uściśnięcia ręki oraz dobrego wypoczynku, szczególnie dla mieszczuchów.  Piękny, cichy i czysty zakątek Pogórza Ciężkowickiego i tym razem przywitał nas piękną pogodą. Giełda pozwoliła kolegom wymienić się zbędnymi dla jednych a poszukiwanymi przez innych, częściami i sprzętem. Standardowo już w sobotę w samo południe stanęliśmy do wspólnej fotografii, a następnie obiad i rozdanie trofeów dla zwycięzców poszczególnych grup w zawodach.
Sponsorzy: Wydział Promocji Marki Miasta Tarnowa, Firma IGLOO i Miloo-Electronics – Pan Władysław Włodarczyk, „ELZAT” Spółka z o.o. z Tarnowa – Krzysztof SP9RHN i Jacek SP9RPW oraz Wilhelm SP8AJC,  Prezydium ZG PZK – SP2JMR, hurtownie MegaEl Tarnów i A&K Tarnów – SP9JZT  uatrakcyjnili swoimi gadżetami, które w formie losowania zostały rozdane obecnym na spotkaniu.
Serdecznie dziękujemy:
Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jodłówce Tuchowskiej oraz Dyrekcji DWD w Jodłówce Tuchowskiej za udzielanie swojej gościnności nam i naszym gościom.
Sponsorom cennych nagród,  kolegom organizatorom: Zbyszkowi – SP9IEK, który wraz z Prezesem OT i Tomkiem SP9TOB od początku do końca zajął się organizacją obiektu, Krzysztofowi -SP9UPK i Piotrowi – SO9DXX – organizacja radiostacji i promowanie znaku SP0JT, Markowi – SQ9CAQ – dysponowanie radiostacją przez cały okres spotkania i doprowadzenie wykorzystywanych sal szkolnych, do stanu pierwotnego, grupie „kociołkowej” oraz wszystkim, którzy przyczynili się do miłego spędzenia czasu na spotkaniu.  Do zobaczenia znów za rok. Zapraszamy.

Więcej informacji

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress