Dziękujemy za wirtualne spotkanie. Do zobaczenia za rok.
Główna » Aktywności, Komunikaty

Info dla „Zamkowców”

Autor: SQ9AOR dnia 12 kwietnia 2020 Brak komentarzy

Jak wiadomo od 4 miesięcy nie ma okienka ze spotami na stronie WCA, nie trzeba mówić jak tego brakuje polującym ale i aktywatorom. Dla tego po konsultacji z Andrejem RN1CW i Vladem UA1CIO powstał pomysł budowy nowego narzędzia pomocnego wszystkim zainteresowanym zamkami.
Efekt pracy Jarka SQ9NFI dostępny na portalu: https://pzk.pl/wca-dx-cluster/
Jest też wersja zminimalizowana, spasowana pod „umieszczenie” jako osobne okno na dowolnej stronie www to: https://pzk.pl/api/wcacluster.php Strona taka wyłapuje i prezentuje wyłącznie spoty z umieszczonym hasłem w polu INFO/COMMENT/  „WCA” wpisane przez zalogowanych userów z clustrów lub programów logujących mających możliwość wysyłania spotów. Zapraszamy do implementacji na www oraz powiadomienia zainteresowanych tematem. Rozpropagowanie clustra powinno znacznie poprawić min. raiting qso przy aktywacjach oraz samopoczucie polujących😊 Jeszcze raz tą droga serdecznie dziękuje w imieniu wszystkich Jarkowi za cały wkład pracy w tym projekcie.
Info: Krzysiek sp9upk c/o sp9yff

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Tarnowski Oddzial PZK (OT-nr 28) w Tarnowie — SP9PTA, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, ze zmianami e-jti, tłumaczenie: Skórki Wordpress